Nema novooboljelih od COVID-a 19 na području naše županije

U posljednja 24 sata nemamo novooboljelih osoba od zarazne bolesti COVID-19 na županijskom području. U izolacijskoj jedinici Opće bolnice „Dr. Ivo Pedišić“ Sisak nalazi se četvero pacijenta, a ostali su na kućnom liječenju.

Od trideset i dva pacijenata s područja naše Sisačko-moslavačke županije, petnaest pacijenata je ozdravilo (osam iz Siska, dva iz Petrinje, jedna pacijentica iz Lekenika, jedan pacijent iz Novske, dva pacijenta iz Kutine i jedan s područja općine Velika Ludina), te imamo sada sedamnaest pozitivnih pacijenta na našem županijskom području.

Primijećeno je opuštajuće ponašanje ljudi uz nepoštivanje socijalne distance što predstavlja veliku opasanost pogodovanju širenja ove opasne zarazne bolesti. Apelira se na sve stanovnike Sisačko-moslavačke županije neka se drže svih naputaka vezano uz epidemiju bolesti COVID-19 i da ih dosljedno provode.