Ženski vokalni ansambl „Kutinske dunje“ u prostoru Poduzetničkog inkubatora sinoć je održao svoj cjelovečernji godišnji koncert „Glazbeni vremeplov“.
Okupljene su počastile putovanjem kroz različita glazbena razdoblja i stilove, pod ravnanjem prof. Natalije Švirtlich i uz pratnju prof. Miroslava Švirtlicha na klaviru. U gostima su im bili Kvintet za dušu i gitarist Kristijan Sudra.
Koncert je održan u sklopu proslave Dana grada Kutine i Petrova, a među brojnom publikom nazočili su mu izaslanica župana, potpredsjednica Županijske skupštine Tena Jevak Benčić, predsjednik Gradskog vijeća grada Kutine Domagoj Pleše te pročelnik Damir Bedić.
Fotografije: kutina.hr, Tena Jevak Benčić



