U organizaiciji Udruge uzgajivača Moslavina i gradske Turističke zajednice Popovače, u nedjelju 21. lipnja, na Dan Grada, na Trgu II ispred Doma kulture održana je 1. Izložba malih životinja.
Posjetiteljima su predstavljeni kunići, razne vrste kokoši i ptica. Iako vruć dan, privukao je brojne posjetitelje koji su od uzgajivača mogli saznati nešto više o izloženim životinjama, ali i kupiti neke od njih.
Izložbu su posjetili i gradonačelnik Josip Mišković te direktorica Turističke zajednice Antonija Pokas čestitajući uzgajivačima na trudu i angažmanu.



