Eko kutak za najmlađe u gradskom parku

U gradskom parku tradicionalno je održan Eko kutak, druženje djece predškolske dobi i onih iz prvih razreda osnovne škole. „Radimo s najmlađima i kroz niz igara uvodimo ih u zaštitu okoliša i općenito u odgovornije postupanje prema otpadu. Nadam da će oni ostaviti u puno boljem stanju ovu planetu nego što smo je mi ostavili njima“, istaknuo je Danijel Husnjak, direktor Eko Moslavine.

Događanje je obišao i Damir Bedić, pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti, socijalnu skrb i civilno društvo grada Kutine sa zamjenicom Kornelijom Marošević. „Ovo je odlična aktivnost i veseli velik broj djece uključenih u ovu akciju. Podržavat ćemo i dalje ovakve edukativne aktivnosti“poručio je.