Sportski rezultati

Rukometaši kutinske Moslavine u subotu su na domaćem parketu poraženi od Rudara iz Ruda kod Samobora s 24:26. Trenutno sa 7 bodova zauzimaju pretposljednje 9. mjesto na tablici Paket24 Premijer rukometne lige, Liga za ostanak. Moslavina je odigrala vrlo lošu utakmicu pa su gosti već na poluvremenu vodili s 12:13. U nastavku je slijedila dominacija gostiju pa igrači Moslavine nisu mogli okrenuti rezultat. Pomoćni trener Moslavine, Domagoj Šepak, nakon utakmice je izjavio da klub nije dobro fizički pripremljen za nastavak prvenstva te da je nedostajao momčadski duh u igri. Iduću utakmicu Moslavina u nedjelju, 10. ožujka, gostuje u Zagrebu kod momčadi Dubrave.
Nogometaši kutinske Moslavine u subotu su odigrali pripremnu utakmicu protiv Moslavca iz Popovače i pobijedili 5:2. Pogotke za Moslavinu postigli su Sandro Škurla, Patrik Horvat, Bojan Milinković te Krunoslav Lilovac, dva pogotka. Iako su oba kluba, i kutinska Moslavina i Moslavac iz Popovače, članovi iste 4. lige, od početka utakmice se vidjelo da je Moslavina znatno bolja momčad. U drugom poluvremenu trener Siniša Grubišić dao je šansu i rezervnim igračima. Iduće subote, 9. ožujka, počinje proljetni dio prvenstvenog natjecanja, a Moslavina gostuje u Lekeniku kod istoimene momčadi. (I.G.)