8. dvoranski turnir SK Korosa

Streličarski klub Koros bio je domaćin turnira koji se održao 16. 10. 2022. godine. Na turniru je sudjelovalo 95 natjecatelja iz 21 hrvatskog kluba i 2 kluba iz Banja Luke. U ime Grada Kutine i gradonačelnika turnir je otvorio Matija Šurbek, vijećnik Gradskog vijeća Grada Kutine. Cijeli SK Koros je sudjelovao u pripremama dvorane, kolača i kiflica za sve sudionike, a 5 najmlađih nastupili su i kao natjecatelji.Na kraju turnira su podijeljene zaslužene medalje. Sara Stojčević je osvojila zlato, a u istoj kategoriji Dora Antolić je osvojila srebro.Po prvi puta je Andrija Kovač pucao u kategoriji olimpik te osvojio drugo mjesto .Tena Abramović je osvojila srebro, a bronca je pripala Klari Baksa.„Čestitamo svima na organizaciji uz pohvale osvajačima medalja i zahvale sponzorima; Grad Kutina, Sportski centar Kutina, Turistička zajednica grada Kutine, Selk, Messer Croatia Plin, Arđent d.o.o., Šmit Elektronik i Lukač zastupanje“, poručili su iz SK Korosa. (www.kutina.hr)