Moslavina u finalu Županijskog kupa

Nogometaši Moslavine jučer su u Popovači nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca pobijedili domaći Moslavac i izborili plasman u finale nogometnog Kupa SMŽ. Tamo će im suparnik biti Mladost iz Petrinje, koja je izbacila sisačku Segesetu. Bez obzira na ishod finalne utakmice, oba kluba su izborila nastup u pretkolu hrvatskog Kupa početkom iduće sezone. Stvari jučer nisu krenule dobro za Moslavinu. Već u 3. minuti domaćine je u vodstvo doveo Filipović, preciznim udarcem s 11 metara. Ipak, do poluvremena je već bilo 2:1 za Moslavinu, golovima Miklića i Ostojića. Moslavac se vratio u 60. minuti, opet preko Filipovića, a Moslavina je mogla sve riješiti u 90. kad je dosuđen novi kazneni udarac u ovom susretu, ovog puta za goste. Udarac Lilovca Sliško je obranio, što je značilo da će pobjednika odlučiti raspucavanje s bijele točke. Tu se proslavio rezervni vratar Moslavine Ilinić, obranivši tri udarca domaćina u nizu, i to u trenucima kad im je trebao još samo jedan pogodak za pobjedu. Za Moslavac su zabili Filipović, Sabljak i Kusuran, a za Moslavinu Škurla, Batarelo, Zavoral i Šenija.