Nogometni vikend

Nogometaši kutinske Moslavine protekle su subote gostovali u Rugvici kod momčadi „Sava 1976“ i izgubili rezultatom 2:0. Zbog ozljeda i žutih kartona Moslavina nije mogla istrčati s najboljim sastavom i nije se pokazala u najboljem izdanju. Prvo poluvrijeme završilo je 0:0 da bi u drugom poluvremenu domaćini preuzeli inicijativu i postigli dva gola. S 23 boda Moslavina je na 3. mjestu tablice 4. hrvatske nogometne lige Središte Zagreb, grupa B. Iduće subote, 28. listopada, Moslavina u Kutini dočekuje momčad Vrbovca. Trener Siniša Grubišić ima poteškoće u sastavljanju momčadi jer dio igrača koji studiraju u Zagrebu i Osijeku ne treniraju s ostatkom momčadi.
  Vrlo dobru utakmicu, iste lige, na stadionu u Popovači odigrao je Moslavac protiv momčadi „Tigar“ iz Svete Nedjelje, vodeće na prvenstvenoj tablici. Gosti su poveli, ali u drugom poluvremenu igrači Moslavca kreću odlučnije u napad i izjednačuju golom Sabljaka. Do kraja utakmice ostalo je neriješeno, 1:1, te je Moslavac ostao neporažen u susretu s liderom lige. Moslavac je trenutno sa 18 bodova na 6. mjestu prvenstvene tablice. Iduće subote, 28. listopada, nogometaši iz Popovače gostuje u Jastrebarskom kod momčadi Jaska – Vinogradar.(I.G.)