Moslavina uvjerljiva protiv Varaždina

Moslavina je u subotu na svom parketu ostvarila prvu pobjedu u novoj sezoni. Uz veliku podršku Gerile domaćin je krenuo silovito i u 9. minuti prisilio gostujućeg trenera da kod rezultata 7:2 zatraži minutu odmora. Varaždin se nakon toga uspio vratiti i napraviti seriju od 3:0, ali na odmor se ipak otišlo s velikih 6 pogodaka prednosti za Moslavinu. Gosti u nastavku pokušavaju ponovno uhvatiti priključak, no s vratarima koji su prvu obranu ubilježili tek oko 40. minute to je teško išlo. S druge strane na golu Moslavine briljirao je Purić, dok je Krndelj postigao 9 pogodaka iz isto toliko udaraca na gol. Horvat i Lukačec su dali po 5, Mihaljević 4, a Šehić 3 gola. Usprkos svemu, u jednom trenutku Varaždinci su došli na samo -2, nakon čega Moslavina dodaje gas i mirno privodi ovu utakmicu kraju za svoju prvu pobjedu i prvi poraz Varaždina u novoj sezoni.