Moslavina teško do nova tri boda

Na gradskom stadionu u Kutini, pred više od 100 gledatelja, Moslavina je jučer u 3. kolu 4. HNL Središte B savladala Jasku Vinogradar s rezultatom 2:1. Gosti su poveli u 9. minuti susreta preko Kelave, koji je s više od 30 metara iznenadio domaćeg vratara Kovačića i zabio za 1:0. Domaćin je pokušavao izjednačiti do poluvremena, imao je preko Grgića i Lilovca dvije dobre prilike za to, ali gostujući vratar Braje ih je riješio bez problema.

A onda u nastavku preokret. Već u 46. minuti Lilovac izjednačuje na 1:1, nakon čega Moslavina u jednom napadu pogađa stativu i prečku gostiju iz Jastrebarskog. U 50. minuti dosuđen je slobodan udarac za Moslavinu na 18 metara, blago iskosa. Loptu je uzeo Milinković i preko živog zida zakucao je u mrežu. Nakon toga se utakmica smirila, gosti su pokušavali doći do izjednačenja, ali bez uspjeha. Moslavina je zasluženo upisala nova tri boda u prvenstvu koje će očito biti vrlo zahtjevno.