Patrik Jelaš srebrni na državnom prvenstvu

Članovi KBK „Moslavac“ Ante Cvitanović i Patrik Jelaš 22. travnja nastupili su na državnom prvenstvu za juniore i seniore u disciplini Low kick, te za starije kadete u disciplini Light contact, a koje se održalo u Opatiji.

Na prvenstvu je nastupilo 267 natjecatelja iz 47 Hrvatskih klubova.

Patrik Jelaš koji te odnedavno nastupa u seniorskoj konkurenciji do 63,5 kg nakon osvojenog državnog prvenstva i Europskog kupa u disciplini Kick Light, postao je državni viceprvak u disciplini Low kick. On je u polufinalnoj borbi pobijedio nokautom početkom druge runde da bi se u finalu našao sa mnogo iskusnijim, aktualnim svjetskim i europskim prvakom Rokom Doždorom iz Splitskoga Pit Bulla. Iako je Roko broj jedan u Svjetskom kickboxingu, Patrik mu je pružio odličan otpor tijekom cijele borbe te izgubio na bodovnu razliku.

Ante Cvitanović je nastupio u kadetskoj konkurenciji do 57 kg, a nažalost,  izgubio je u vrlo tijesnoj kvalifikacijskoj borbi te je ostao bez medalje na državnom prvenstvu.