Održano Županijsko natjecanje u badmintonu

Školski sportski savez Sisačko-moslavačke županije organizirao je 6. prosinca Županijsko natjecanje u badmintonu za osnovne i srednje škole. 88 natjecatelja i 20-tak voditelja uživali su u programu te natjecanju koje su su pripremili domaćini – Srednja škola Novska i suradnici.

I ovo, kao i sva druga županijska sportska natjecanja, financirala je Sisačko-moslavačka županija, a proteklo je u sportskom i fer ozračju. Svi su igrali odlično, a najviše su uspjeha imali domaćini Novljani. Naime, oni su osvojili prva mjesta u sve četiri kategorije. Od ostalih, istaknuli su se i članovi ŠSD Polet iz OŠ 22. lipnja Sisak, a čiji su dječaci osvojili drugo, a djevojčice treće mjesto, kao i članovi ŠSD Gimnazijalac – Gimnazija Sisak, a koji su osvojili dva druga mjesta u kategoriji učenika i učenica srednjih škola. Od škola s područja Kutine ŠSD Mladost iz OŠ Banova Jaruga osvojilo je  5. mjesto u konkurenciji dječaka, a od škola s područja Popovače ŠSD Moslavac iz OŠ Popovača postiglo je isti uspjeh u konkurenciji djevojčica.

Prvaci će nastupiti na Državnom prvenstvu koje organizira Hrvatski školski sportski savez.