Dvoje novooboljelih od bolesti Covid-19 u našoj županiji

Prema podacima Nacionalnog stožera civilne zaštite Repubike Hrvatske danas u Hrvatskoj imamo 95 novooboljelih od koronavirusa, a dvoje novooboljelih dolazi i iz Sisačko-moslavačke županije. Nove slučajeve u našoj županiji  potvrdio je Roman Rosavec, načelnik Stožera civilne zaštite Sisačko-moslavačke županije.

U posljednjem izvješću Nacionalnog stožera od 18.lipnja ove godine, dva slučaja su bila navedena da su iz Sisačko-moslavačke županije, ali se ispostavilo da u našoj županiji imaju samo adresu prebivališta, no današnja dva slučaja  povezana su izravno s našom županijom, odnosno oboljeli žive na području Sisačko-moslavačke županije, ali sukladno prijašnjoj praksi Rosavec nije želio otkriti otkuda dolaze te je istaknuo kako nisu smještene u bolnicu,  već se nalaze u samoizolaciji.