RK Moslavina uspješno nastavlja prvenstvo – Mario Zakić proglašen sportskom nadom SMŽ

Proteklog vikenda nastavljeno je natjecanje u 1. HRL Sjever, a rukometaši Moslavine ugostili su u nedjelju momčad PPD Zagreb 2. Na poluvremenu je bilo 16:13 za Moslavinu, da bi u nastavku ta prednost stalno rasla tako da je na kraju utakmica završila s rezultatom 39:24 za kutinski klub. U redovima Moslavine najefikasniji su bili Horvat s 8 i Lukes sa 6 postignutih pogodaka, a odličan je bio i vratar Kristić koji je sakupio 11 obrana, od čega je obranio i 2 sedmerca, a uspio je postići i jedan gol.

Nakon 14 odigranih kola Moslavina se nalazi na 5. mjestu 1. HRL Sjever sa 17 bodova. Sljedeći vikend gostuje kod Borova, posljednje ekipe lige, pa se očekuje daljnji napredak prema vrhu tablice. Treba reći i kako je na svečanosti proglašenja najboljih sportaša županije održanoj u Sisku kadet Moslavine Mario Zakić proglašen za sportsku nadu u 2018. godini.