Sportski vikend

Rukometaši kutinske Moslavine jučer su na domaćem parketu pobijedili momčad Metković Mehanike s 31:27. Moslavina je loše odigrala prvo poluvrijeme pa su gosti na odmor otišli s vodstvom 13:16. U drugom poluvremenu Moslavina je boljom igrom u obrani i s nekoliko golmanskih obrana sustigla vodstvo gostiju te u završnici okrenula rezultat u svoju korist. Moslavina je i dalje na predzadnjem mjestu na tablici Paket24 Premijer rukometne lige, Liga za ostanak. Idući vikend zbog uskrsnih blagdana neće se igrati prvenstvo. Moslavina će iduću utakmicu igrati u subotu, 6. travnja, u Kaštelima protiv momčadi Ribola Kaštela.
Nogometaši kutinske Moslavine gostovali su u Jastrebarskom i izgubili od momčadi Jaske Vinogradara s 2:1. Moslavina je s golom Patrika Horvata veći dio utakmice bila u vodstvu te je u završnici primila dva gola i izgubila utakmicu. Nogometaši Moslavca iz Popovače na domaćem su terenu pobijedili TOP iz Kerestinca s 1:0. Moslavina je s 34 boda na 4. mjestu, a Moslavac s 18 na 8. mjestu 4. hrvatske nogometne lige, Središte Zagreb. Iduću utakmicu, u subotu, 30. ožujka, Moslavina u Kutini dočekuje momčad Mraclina, a Moslavac gostuje u Ivanić-Gradu kod momčadi Naftaša. (I.G.)