KBK “Moslavac” uspješan na turniru u Sloveniji

Članovi Kickboxing kluba „Moslavac“ iz Popovače 11. studenog nastupili su na  međunarodnom kickboxing turniru „37. Slovenia Open Zagorje ob Savi“.

U konkurenciji od 422 natjecatelja iz 7 zemalja (Austrija, Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Mađarska, Italija, Slovačka i  Slovenija) osvojili su 1 zlatnu, 2 srebrne i 1 brončanu medalju.

Zlatnu medalju osvojio je junior Ivan Pavao Nikolić, srebrnu juniorka Ana Nikolić te mlađa kadetkinja Marta Cvitanović, dok je brončanu medalju osvojio mlađi kadet Vanja Jozić.

Osim njih nastupili su još i Andreas Maranić, Arian Murati i Rafaela Mišković, a koji su osvojili 5. mjesta.

Uprava kluba i treneri su vrlo zadovoljni nastupom članova koji su na ovom turniru stekli novo borilačko iskustvo.