Moslavina ostala u Premijer ligi

Nakon što su prvu utakmicu doigravanja za ostanak u Premijer ligi izgubili na domećem parketu, rukometaši Moslavine ipak su to u subotu u Slatini uspjeli nadoknaditi i iduće sezone gledat ćemo ih i dalje u društvu najboljih. Utakmica u Slatini u prvom je dijelu bila slična onoj kutinskoj. Nijedna ekipa nije se uspijevala odvojiti na razliku veću od jednog gola, što je išlo na ruku domaćinima koji su imali pogodak prednosti iz prvog susreta. Na odmor se otišlo s vodstvom Slatine od 14:13. U nastavku Moslavina je još uvodnih pet minuta igrala pod ručnom, a onda je krenula i u 40. minuti prvi put preuzela vodstvo. Kad je napravila veliku seriju od 5-0 i otišla na 25:20, slavlje gostujućih navijača na tribinama je već počelo. Istina, Slatina se uspjela približiti na 25:23, ali više od toga nije mogla. Završilo je 27:23 za Moslavinu u čijim su redovima ponovno bili najbolji Vozab i Sorić.