KBK “Moslavac” nastavlja nizati uspješne rezultate

Kick boxing klub „Moslavac“ iz Popovače natjecao se na Grand prix Sarajevo 2022.
Riječ je o vrlo jakom međunarodnom turniru na kojem se natjecalo 677 boraca iz 91 kluba iz 10 zemalja, a popovački je klub predstavljalo 11 natjecatelja u 24 različite kategorije u 3 discipline.

„Moramo spomenuti da niti jedan naš borac nije izgubio kvalifikacijsku borbu, te su osvojili 24 zasluženih medalja! Od natjecatelja boje našeg kluba su branili: Marta Cvitanović, Arijana Miletić, Ante Cvitanović, Ivan Pavao Nikolić, Ema Pleše, Nikolina Bekavac, Lana Noha, Ana Cvitanović, Ana Nikolić, Fran Hudjik i Mateo Đudarić.
Ovoga puta stvarno moramo spomenuti Ivana Pavla koji je osvojio 6 medalja (3 zlatnih, 2 srebrne i 1 brončanu). Ivan je odradio 16 lavovskih borbi. Nakon osvajanja Europskog kupa u Karlovca ranije ovog mjeseca te ovog sjajnog dana Ivan je pokazao da se od njega može puno očekivati. Također moramo spomenuti briljantnu Emu i Anu Cvitanović koje su svaka osvojila po dvije zlatne medalje, sjajnu Lanu koja je pomela konkurenciju u Light contactu. Također moramo reći da je većini naših boraca ova godina bila prijelazna u stariju starinsku skupinu, neki od njih su se prvi put borili na većem međunarodnom natjecanju, neki su se prvi put borili u disciplinama Light-contact i Kick-light.
Najveće hvala roditeljima koji su prešli ogromni put kako bi došli sve do Sarajeva kako bi bodrili svoju djecu i bila im najveća moguća podrška.