Prva pobjeda Moslavine u Ligi za ostanak

Rukometaši kutinske Moslavine započeli su pobjedom natjecanje u Ligi za ostanak u sklopu Paket24 Premijer rukometne lige. Na domaćem su parketu pobijedili momčad Kaštela Ribola s 31:27. Bio je to derbi začelja jer je Moslavina na pretposljednjem, a Kaštela Ribola na zadnjem mjestu tablice. Gosti iz Kaštela u prvom su poluvremenu bili bolja momčad pa se na odmor otišlo s rezultatom 13:14. U nastavku je Moslavina pokazala bolju igru i okrenula rezultat u svoju korist. Trener Moslavine, Dražen Požar, ističe da je Moslavina ušla lako u utakmicu da su se gosti pošteno branili i odigrali odlično prvo poluvrijeme. U nastavku smo poboljšali obranu, golman je odlično branio, a publika nas je bodrila. Ovo je prva pobjeda u nastavku natjecanja i zato nam je još slađa. Morat ćemo znatno poboljšati našu igru za nastavak prvenstva, naglasio je Požar. Moslavina je trenutno sa 7 bodova na pretposljednjem 9. mjestu. Iduću utakmicu Moslavina u subotu, 24. veljače, gostuje u Križevcima kod momčadi KTC-a.(I. G.) (foto :fb RK Moslavina)