KBK Kutina: Tena Kačmarčik osvojila kup

U Zagrebačkoj areni održan je Europski kup u kickboxingu na kojem su briljirale kutinske natjecateljice iz KBK Kutina. Tena Kačmarčik osvojila je kup, dok je Ariela Marković bila druga. Kutinčani su se istaknuli među 3000 boraca iz 267 klubova iz 30 zemalja, što nije bilo lako i osvojili ukupno 6 medalja.

Junior Vanja Burmudžija nakon tri borbe osvojio je treće mjesto i broncu u kategoriji PF -6okg, kao i Anđelina Filipović juniorka – 60kg LK, Tessa Kačmarčik ml.kad. -37kg PF i Luka Čakarić dječaci -30kg PF.

Sve pohvale i ostalima koji nisu uspjeli doći do medalje ali su dali sve od sebe; Renata Hoško, Goran Moconja, Ema Harmicar, Dea Harmicar, Ivan Križan, Borna Burmudžija, Mia Jelinek. Natjecatelje su vodili treneri; Dalibor Burmudžija i Gracia Marić