Streličarski klub KOROS – Dora Antolić postavila novi državni rekord

U Božjakovini kod Sesveta održan je streličarski turnir na kojem sudjeluju i mix timovi streličarki i streličara. Kutinski streličarski klub Koros sudjelovao je sa 7 natjecatelja, a ovaj puta i predstavnik sudaca Leo Znika bio je iz kutinskih redova.
 U kategorijama do 14 g. Sara Stojčević osvojila je zlatnu medalju, a Lada Herjavec brončanu, Ivan Juretić osvojio je srebro, a zapaženi rezultat postigla je u kategoriji do 12 g. Dora Antolić osvajanjem zlata, te na taj način postavila i novi državni rekord.
 U seniorskoj konkurenciji Marija Pezić osvojila je brončanu medalju, a u mix timu sa kolegom iz drugog kluba zajedno osvajaju zlatnu medalju između 8 konkurentskih timova. Dorianu Zniki i Katarini Nosil ovaj puta su izmakle medalje, ali bit će bolje na sljedećim turnirima.