ŠSSK na natjecanju u Poreču – odlični rezultati učenika OŠ S. Kefelje i Z. Franka

Školski sportski savez Kutina sudjelovao je na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u krosu koje je održano u Poreču. Na prvenstvu su se natjecali i učenici Osnovnih škola Stjepana Kefelje i Zvonimira Franka koji su postigli odlične rezultate

Od ukupno 85 ekipa i 331 natjecatelja, Kutina je osvojila dva ekipna 1. mjesta (S. Kefelja 5. i 6. r Ž i Z. Frank 7. i 8. r. Ž) i jedno 3. mjesto (Kefelja 5. i 6. r M) te niz odličnih pojedinačnih plasmana od kojih su se istakli:

1. mj. 7. i 8. r M – Luka Marić, Kefelja

2. mj. 5. i 6. r Ž – Iva Mažar, Kefelja

3. mj. 5. i 6. r Ž – Tija Petrinec, Kefelja

3. mj. 7. i 8. r Ž – Olga Pelin, Frank

Kategorija 5. i 6. razredi djevojčice, od ukupno 79 natjecateljica iz 20 škola, OŠ S. Kefelje ekipno je osvojila 1. mjesto, s pojedinačnim plasmanima:

2. mjesto Iva Mažar,

3. mjesto Tija Petrinec

8. mjesto Eni Mezak

69. mjesto Tena Ferković

Kategorija 5. i 6. razredi dječaci, od ukupno 79 natjecatelja iz 20 škola, OŠ S. Kefelje ekipno je osvojila 3. mjesto, s pojedinačnim plasmanima:

4. mjesto Jakov Mažar,

13. mjesto Fran Podhraški

25. mjesto Vito Jurčević

70. mjesto Sven Sabo

Kategorija 7. i 8. razredi djevojčice, od ukupno 89 natjecateljica iz 23 škola, OŠ Z. Franka ekipno je osvojila 1. mjesto, s pojedinačnim plasmanima:

3. mjesto Olga Pelin

8. mjesto Zoe Kostelac

10. mjesto Tia Križanec

15. mjesto Ena Križanec

Kategorija 7. i 8. razredi dječaci, od ukupno 84 natjecatelja iz 22 škole, OŠ S. Kefelje ekipno osvojila je 8. mjesto, s pojedinačnim plasmanima:

1. mjesto Luka Marić

42. mjesto Fabio Badanjak

49. mjesto Niko Schneider

79. mjesto Mark Mesić

Voditeljice ekipe bile su: Ivana Slegovac Mokry, Sanja Josić i Vesna Kašner, te svi koji su doprinijeli ovim odličnim rezultatima.