Kutinčanima – 4 zlata, 1 srebro i 4 bronce

U Karlovcu je održan europski kup u kickboxingu. Natjecalo se 27 država sa 1714 natjecatelja u šest disciplina kickboxinga (point fighting, light contact, kick light, full contact, low kick i K1). Natjecatelji su nastupili u svim dobnim skupinama seniori, juniori, stariji kadeti, mlađi kadeti i djeca.

Ovaj puta izvrsno su potegnuli stariji i mlađi kadeti,te postigli izuzetan natjecateljski uspjeh. Među njima je naročito dobro radio Vanja Burmudžija koji je kroz četiri borbe stigao do prvog mjesta u skupini -57kg point fightinga. Jednostavno sa svojom eksplozivnošću, odličnim tehničkim mogućnostima demontirao je svoje protivnike. Pobijedio je: 1/8 Atanasov Denislav(BUL) 9:8;1/4 Dolibiov Ivan (UKR)11:0; ½ Ilejev Antonio(BUL) 11:1; 1/1 Maretić Ivan (HR) 12:2.

Mlađa kadetkinja Anđelina Filipović, već standardno dobra u svojoj konkurenciji -47kg.pobijedila je:

¼ Fordoš Jazmin(HUN)8:0; 1/2 Catic Ines(BIH) 7:5; 1/1 Lazarova Andzhelena (BUL) 7:4.

Mlađa kadetkinja Kačmarček Tena u skupini -30kg. PF je imala okršaj s odličnim bugarkama, no uspjela je sve poslagati u red. Pobijedila je:1/4 Georgeva Tena (BUL) 9:3; Ivanova Victoria(BUL) 9:1; 1/1 Stoyanova Monika (BUL) 5:4.

Renata Hoško u kategoriji mlađih kadetkinja-CH-36kg. iskoristila je priliku i u finalnoj borbi uzela 1. mjesto, pobijedivši bugarku Deshevu Maju sa 10:3 PF.

Šamec Leona u disciplini PF-yc-Beg-F-47kg- je izgubila finale od poljakinje Nagorna Iryna 1:7.

Sara Filipović je radila vrlo dobro u skupini-37kg.PF-yc-Beg. I pobijedila u: ¼ Angelina Siana(BUL) 12:2; izgubila polufinale od Szabo Hajnalka(HUN) 4:7.

Fran Turk u -37kg. PF-yc-Beg.  Pobijedio je ¼ Ivanov Aleksandar (BUL)7:4; izgubio Nenchen Nikola (BUL) 11:2.

Ovaj puta eliminacije do medalje  nisu prošli Borna Burmudžija i Inga Štajcer, premda su se vrlo požrtvovno borili.

Ako tome dodamo i broncu naše seniorke Une Maravić, sjajan vikend za naše natjecatelje.

Cijelu ekipu je vrlo uspješno vodio trener Dalibor Burmudžija.