Atletski klub Moslavina uspješan u Čakovcu

Ovog vikenda atletičari AK Moslavine nastupili su na Hrvatskoj aletskoj ligi održanoj u Čakovcu. Kkao izvještavaju iz kluba prvoga dana održano je 2. kolo za starije kategorije na kojem su nastupili kadeti i kadetkinje te starije kadetkinje.T ako su 400m kod mlađih kadetkinja trčale: Zoe Kostelac, Olga Pelin, Petra Čarapar i Mia Derviš.Marko Pavičić također je trčao 400m za mlađe kadete, u utrci 400m za kadetkinje trčale su Petra Mišljen i Antonija Gršeta dok je kod starijih kadetkinja u bacanju kugle nastupila Lana Veltruski. Svi su odlično odradili svoje utrke i donijeli značajne bodove svom klubu . Drugoga dana održano je 1. kolo HALS -a za limače i limačice koje su bile razvrstane u dvije dobne skupine te su im bile dodjeljene i medalje za pojedinačne plasmane. Medalje su osvojile:Sara Kramarić na 60m za ml. limačice 3. mjesto i brončana medalja! Tija Petrinec na 60m limačice 2. mjesto- srebrna medalja! Iva Mažar pobjedila je u utrci mlađih limačica na 600m i kući se vratila sa zlatom, dok je Lena Peterfi u istoj utrci brončana s osvojenim 3. mjestom!Kod limačica Ena Križanec osvojila je srebrno 2. mjesto, a u istoj utrci Mia Pavičić 3. mjesto i brončanu medalju!U disciplini bacanja vortexa za limačice zlatom se okitila Ema Tremski, a brončanu medalju osvojila je Lina Filipović!Izvrsne nastupe u svojim disciplinama imale su i Ana Tremski, Tia Križanec, Jana Vidović te Hana Čarapar.